Radyomuz

TURHAL FM | www.turhalfm.com | Turhal FM | RadyoTurhal | TURHAL |

Turhal Fm 101.0 Radyo Reklam Yayıncılık

1992 Tarihinde Sevgi ve Dostluk Duygularını Güçlendirmek , Turhal Düşünce Ortamını Geliştirmek , Anadolu – Karadeniz Çoğrafyasının Farklılıklarını ve Güzelliklerini Yansıtmak Amacıyla Yayın Hayatına Başlamıştır.
‘Turhal 101.0 Fm Tokat İli Turhal İlçesinde Yayın Yapan Yerel Bir Radyodur.Turhal Fm ‘de Şarkıların Ayrı Bir Yeri Vardır.
Geleneksel Halk Müziği ve Halk Müziğinde Çağdaş Yorumlar Ve Yaşam Biçimimiz Olan ARABESK Diye Nitelendirdiğimiz Müzik Programlarımızda – Sunumlarımızda Önemli Bir Ağırlığa Sahiptir.
Bunun Yanında Diğer Müzik Türlerine Farklı Saatlerde Turhal Fm Radyomuzda Yer Verilmektedir!
Reklamlarınız , Dünyadan Haberler , Ulusal Haberler , Bölge Haberleri , Haber-Yorum Programları , Kültür-Sanat; Etkinliklerinin Duyuruları ve Haberleri , Tartışma Programları , Sohbet Programları , Yarışma Programları ve Arabesk Ağırlıklı Müzik Programları Turhal Fm Radyo’da Ana Program Çatısını Oluşturmaktadır.

Turhal Fm Ulusal Markaların Yanında Bölgenin Ekonomik Yaşamına Katkı Sağlamak Amacıyla Bölgesel Ölçekte Üretim ve Satış Yapan , Hizmet Yürüten İşletmelerin Tüketiciye Ulaşmasında Verimli Bir Araçı Olmaktadır.
Turhal Fm Sorumlu Yayıncılık Anlayışını Benimsemiş Bir Yayın Kuruluşudur.
Tokat-Turhal ve Çevresine FM Bandı 101,0 Frekansından Yayın Yapan Radyomuz , İnternet ve Bir Çok Uygulamalarımız Üzerinden de Dinlenmektedir.
Bir Yandan Programlarını Zenginleştiren , Yayın Alanını Genişleten Turhal Fm ,Dinleyicileri ile Yakın Bir Bağ Oluşturmayı ve Yeni Dinleyici Kitleleri İle Buluşarak Sürekli Büyümeyi Hedefleyen Bir Yayın Kuruluşudur.
Turhal Fm Ailesi Yeniden ve Sürekli Yankılanarak Dünya’ya Yaygınlaşması, Halk Kültürünün Gelecek Nesilllere Aktarılması Turhal Fm Ailesinin Radyomuzun En Önemli Kıvancı Olmaktadır.

Tüm Hakları Saklıdır. | TURHAL FM | Copyright © 2019

                                                             PEKDEMİR YAZILIM BİLİŞİM                                                             

 

WhatsApp